ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ


Л И С Т


07.08.2002 N 8/7-412Щодо затвердження та введення у дію змін та доповнень до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (Випуск 64. "Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи")


Держбуд України за погодженням з Мінпраці України затвердив та ввів у дію з 1 вересня 2002 року зміни та доповнення до розділів 2 та 4 Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (Випуск 64. "Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи", розроблені Українськім науково-дослідним Центром економіки будівництва "Екобуд" (УкрНДЦ "Екобуд").


Доповнення до кваліфікаційних характеристик професій робітників зумовлені змінами, що відбулися в останній час у будівельному виробництві у зв'язку з впровадженням нових технологій, застосуванням новітнього устаткування, машин тощо. Внесення змін до кваліфікаційних вимог окремих професій працівників здійснено з урахуванням вимог Закону України "Про вищу освіту" від 17.01.2002 року. Крім того, уніфіковані назви Випуску 64 Довідника та розділу 4 цього Випуску.


Звертаємо увагу, що Довідник є нормативним документом, обов'язковим для застосування в будівельних організаціях усіх форм власності.


Затвердження змін та доповнень до зазначеного документу є підставою для внесення відповідних змін до колективних договорів на 2002-2003 роки. Норми Довідника мають враховуватися також під час визначення вартості будівництва, в тому числі в частині застосування восьмирозрядної тарифної сітки щодо окремих професій робітників у будівництві.


Просимо довести зазначену інформацію до відома будівельних організацій та відповідних структурних підрозділів.


З питань замовлень та безкоштовних консультацій звертатися до розробника та видавця - УкрНДЦ "Екобуд".


Контактний телефон, (факс) 517-51-18.


Перший заступник
Голови Комітету                    А.В.Беркута

"Ціноутворення у будівництві",

N 10, жовтень, 2002