МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ


Н А К А З


21.08.2003 N 663

Про затвердження розділу "Держгідрографія" до випуску 67 "Водний транспорт" Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників


На виконання заходів щодо реалізації Концепції дальшого реформування оплати праці в Україні, схваленої Указом Президента України від 25.12.2000 р. N 1375, та з метою удосконалення національної професійної класифікації морського транспорту НАКАЗУЮ:


1. Затвердити погоджений з Міністерством праці та соціальної політики України Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників, випуск 67 "Водний транспорт", розділ "Держгідрографія".


2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників, випуск 67 "Водний транспорт", розділ "Держгідрографія" ввести в дію з 01.01.2004 р.


3. Установити, що кваліфікаційні характеристики керівників, професіоналів, фахівців, технічних службовців і робітників, передбачені розділом "Держгідрографія" випуску 67 "Водний транспорт", є обов'язковими для застосування відповідно до Загальних положень Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 16.02.98 р. N 24, у філіях державної установи "Держгідрографія".


4. Державному департаменту морського і річкового транспорту (Скворцов Г.П.) забезпечити доведення цього наказу до відома підзвітних підприємств, установ і організацій та установити контроль за впровадженням кваліфікаційних характеристик керівників, професіоналів, фахівців, технічних службовців і робітників, передбачених розділом "Держгідрографія" випуску 67 "Водний транспорт".


5. Відповідальність за додержання вимог Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, випуск 67 "Водний транспорт", розділ "Держгідрографія" покласти на керівників державної установи "Держгідрографія".


6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Державного секретаря С.Симоненка.


Т.в.о. Міністра                    Е.Абдуллаєв