МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

Н А К А З

27.06.2007 N 562

Про внесення доповнення до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66

З метою приведення професії залізничного транспорту "Оператор дефектоскопного візка" з кодом 8290.1 у відповідність до характеру та умов виконуваних робіт, удосконалення кваліфікаційних вимог НАКАЗУЮ:

1. Внести доповнення до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, випуск 66 "Залізничний транспорт і метрополітен", розділ "Робітники", затвердженого наказом Міністерства транспорту від 17.12.1999 N 601 в такій редакції:

"45. Оператор дефектоскопного візка

                            7-й розряд 

- у разі виконання робіт на ультразвукових рейкових дефектоскопних візках з картою пам'яті (флеш-картою), яка призначена для запису стану колії мікропроцесорними (процесорними) пристроями, що обладнані програмним забезпеченням для роботи з ПЕОМ.

Кваліфікаційні вимоги: Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією оператора дефектоскопного візка 6-го розряду не менше 1 року".

2. Державній адміністрації залізничного транспорту України (Козак В.В.) довести зазначені доповнення до відома залізниць та підприємств залізничного транспорту.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Корнієнка В.В.

Міністр
М.Рудьковський