КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ


Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 16 березня 1992 р. N 156-р

Київ
З метою підвищення якості контролю за радіоактивним забрудненням навколишнього середовища, сировини та продукції в усіх ланках народного господарства:


1. Мінчорнобилю України разом із заінтересованими міністерствами і відомствами протягом 1992 року провести атестацію спеціалістів, які працюють у галузі контролю радіаційної обстановки, а також працівників апаратів міністерств, відомств та виконкомів місцевих Рад народних депутатів. які безпосередньо відповідають за стан радіаційного контролю.


Міжгалузевому інституту підвищення кваліфікації при Київському держуніверситеті - головній організації по підготовці національних кадрів з радіометрії та радіоекології для проведення зазначеної атестації до кінця III кварталу 1992 р. створити на базі електронно-обчислювальної техніки, що є у відповідних міністерствах і відомствах, мережу дисплейних станцій, здійснити їх програмне і математичне забезпечення.


2. Мінчорнобилю України провадити фінансування заходів щодо атестації кадрів з радіометрії та радіоекології за рахунок коштів передбачених на ліквідацію наслідків Чорнобильської катастрофи.


3. Міністерствам, відомствам, організаціям, що контролюють стан радіаційної безпеки, використовувати у своїй роботі дані вимірів, проведених працівниками із спеціальною освітою або атестованими за фахом радіометрії та радіоекології.Перший
віце-прем'єр-міністр України                    К.МАСИК

Інд. 29