КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 22 серпня 1997 р. N 922

Київ

Про відшкодування окремим категоріям працівників бюджетних установ та організацій витрат на проїзд у пасажирському транспорті у зв'язку з виконанням ними службових обов'язків


( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 244 від 02.03.98 )

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що окремим категоріям працівників бюджетних установ та організацій, які користуються пасажирським транспортом у зв'язку з виконанням ними службових обов'язків, витрати на проїзд відшкодовуються установами та організаціями, в яких вони працюють або проходять службу, за рахунок коштів, передбачених на утримання цих установ та організацій відповідно до затверджених кошторисів.

2. Затвердити Порядок відшкодування витрат на проїзд пасажирським транспортом окремим категоріям працівників бюджетних установ та організацій у зв'язку з виконанням ними службових обов'язків (додається).

3. Визнати такими, що втратили чинність, рішення Кабінету Міністрів України згідно з додатком.

Прем'єр-міністр України          В.ПУСТОВОЙТЕНКО

Інд. 34

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 22 серпня 1997 р. N 922

ПОРЯДОК

відшкодування витрат на проїзд пасажирським транспортом окремим категоріям працівників бюджетних установ та організацій у зв'язку з виконанням ними службових обов'язків

1. Цей Порядок поширюється на окремі категорії працівників бюджетних установ та організацій, які користуються пасажирським транспортом у зв'язку з виконанням ними службових обов'язків (далі - працівники), за переліком, затвердженим Мінфіном за поданням відповідних міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

2. Проїзд працівників у міському пасажирському транспорті - автобусі, трамваї, тролейбусі, метрополітені та на внутріміських лініях річкового і морського транспорту здійснюється за проїзними квитками тривалого користування (місячні, квартальні тощо). Зазначені проїзні квитки дійсні в усіх містах України незалежно від місця їх придбання.

3. Проїзд працівників на залізничному транспорті здійснюється за такими платними проїзними документами тривалого користування (до одного року):

абонементний квиток - в електропоїздах та дизель-поїздах у межах зазначеної дільниці;

квиток форми N 4 - в електропоїздах та дизель-поїздах у межах зазначеної дільниці (дільниць);

квиток форми N 3 - в електропоїздах та дизель-поїздах, а також у плацкартних вагонах пасажирських поїздів у межах залізниці, її дільниць або мережі залізниць;

квиток форми N 3-к - в електропоїздах та дизель-поїздах, а також у купейних вагонах усіх поїздів у межах залізниці, її дільниць або мережі залізниць.

4. Придбання проїзних документів тривалого користування для працівників, які користуються пасажирським транспортом для службових поїздок, здійснюється за безготівковим розрахунком на підприємствах транспорту установами та організаціями, в яких зазначені особи працюють або проходять службу.

5. Проїзд працівників водним транспортом приміського сполучення, автобусами приміських маршрутів, авіаційним і морським транспортом, де не запроваджено проїзні документи тривалого користування, здійснюється за квитками одноразового користування, що придбаваються за готівку в касах або в транспортному засобі за повною вартістю безпосередньо перед здійсненням поїздки.

Відшкодування витрат на службові поїздки працівників провадиться установами та організаціями, в яких вони працюють або проходять службу, за рахунок коштів, передбачених на утримання цих установ та організацій відповідно до затверджених кошторисів.

Додаток

до постанови Кабінету Міністрів України

від 22 серпня 1997 р. N 922

ПЕРЕЛІК

рішень Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Розпорядження Ради Міністрів Української РСР від 3 лютого 1962 р. N 148 (ЗП УРСР, 1962 р., N 2, ст. 37).

2. Постанова Ради Міністрів Української РСР від 13 лютого 1973 р. N 66 "Про порядок і умови безплатного проїзду депутатів Верховної Ради Української РСР і місцевих Рад депутатів трудящих на автомобільному, річковому транспорті та на інших видах транспорту і про порядок відшкодування транспортним організаціям зв'язаних з цим витрат" (ЗП УРСР, 1973 р., N 2, ст. 8).

3. Пункт 5 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 1991 р. N 353 "Питання Державної інспекції України по контролю за цінами" (ЗП України, 1992 р., N 1, ст. 6).

4. Пункт 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 1992 р. N 281281-92-р.

5. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 1992 р. N 282.

6. Пункт 11 постанови Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 1992 р. N 559559-92-п "Питання державної податкової служби в Україні".


( Пункт 7 втратив чинність на підставі Постанови КМ N 244 від 02.03.98 )

7. Абзац другий пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1993 р.

N 925

"Про затвердження Положення про Державну екологічну інспекцію Міністерства охорони навколишнього природного середовища України" ( ЗП України, 1994 р., N 4, ст.74).

8. Абзаци перший і третій пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 8 листопада 1996 р. N 13501350-96-п "Про забезпечення діяльності Конституційного Суду України".

9. Пункт 12 постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 1996 р. N 13851385-96-п "Про забезпечення діяльності Державної податкової адміністрації України".

    Міністр
Кабінету Міністрів України           А.ТОЛСТОУХОВ