КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 3 травня 2007 р. N 682
Київ

Про запровадження тарифних коефіцієнтів Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери, передбачених за II етапом

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Запровадити тарифні коефіцієнти Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери, що затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. N 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" (Офіційний вісник України, 2002 р., N 36, ст. 1699; 2005 р., N 34, ст. 2064), передбачені за II етапом з 1 червня 2007 року.

2. Міністерству праці та соціальної політики, Міністерству фінансів і Міністерству юстиції подати у місячний строк пропозиції щодо приведення нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України у відповідність з цією постановою.

3. Міністерству фінансів підготувати пропозиції щодо внесення змін у Закон України "Про Державний бюджет України на 2007 рік", передбачивши кошти для виконання цієї постанови.

4. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади привести власні нормативно-правові акти з питань оплати праці працівників у відповідність із цією постановою.

5. Пункти 1, 2, 4 цієї постанови набирають чинності після внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік"489-16.

Прем'єр-міністр України
В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 26